Zásady ochrany osobných údajov

Kto som

Volám sa Martin Kolenič. Som samostatne zárobkovo činná osoba a adresa môjho sídla je Azalková 4, 821 01 Bratislava. Moje IČO je 51057239, moje DIČ je 1086064859.

Adresa mojej webovej stránky je: https://www.martinkolenic.sk

Aké osobné údaje získavam a prečo ich zbieram

Na webovej stránke nepoužívam systém komentárov a neumožňujem ani zakladanie kont používateľov, s tým súvisiace údaje teda neuchovávam. Môžete sa tu však stretnúť s obsahom, ktorý pochádza z iných stránok s odlišnými zásadami ochrany osobných údajov.

Kontaktné formuláre

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa správa rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať prvky sledovania tretích strán a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Analytika

V súčasnosti nepoužívam analytické nástroje tretích strán, o ich prípadnom zapnutí a vplyve na osobné údaje informujem na tejto stránke.

S kým zdieľam vaše údaje

Vaše osobné nezdieľam s nikým, zostávajú len u mňa. V prípade, že by bolo v budúcnosti potrebné ich zdieľanie (napríklad s účtovníkom pri vypracovávaní dokumentácie – v súčasnosti neaktuálne, keďže si účtovníctvo spravujem sám), informoval by som všetky dotknuté osoby prostredníctvom e-mailu.

Ako dlho uchovávam vaše údaje

Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielam vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Vaše kontaktné informácie

Dodatočné informácie

Ako chránime vaše údaje

Keďže tento web cielene nezbiera žiadne údaje, nemôže dôjsť k ich úniku.

Aké máme procesy pri úniku dát

Keďže tento web cielene nezbiera žiadne údaje, nemôže dôjsť k ich úniku.

Aké automatizované rozhodovanie (spracovanie) a/alebo profilovanie robíme s údajmi používateľa.

K automatizovanému spracovaniu údajov používateľov na tomto webe nedochádza.

Požiadavky na zverejňovanie právnych predpisov v regulovanom odvetví